Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na spánek?


 
Taky vás štve, že jsou od sebe hotely tak daleko? Děsí vás představa dalšího "mikro"spánku? V tom případě se můžete uklidnit, neboť právě pro vás existuje funkce Advance Time, která je přístupná např. z notebooku. Klikněte na ni, po té si vyberte dobu, jakou chcete prospat a hurá za dalším cestováním...

PS: Některé trucky neobsahují lůžko, tudíž budete muset spávat v hotelích, dokud si nekoupíte lepší kamión.

Co s rádiem?


 
Jistě jste si všimli že ve hře máte rádio a že obsahuje pouze dvě skladby. I když jejich kvality nejsou kdovíjaké, radši byste pustili něco ze svého soudku (rozuměj HDD)? Není nic jednoduššího než si stáhnout program na převod *.mp3 do *.ogg (hra totiž podporuje pouze tento formát) z např. této stránky a výsledek své práce zkopírovat do složky 18 WOS Haulin/Music v dokumentech. ENJOY the silence
Najmutí řidiče


 
V Notebooku mate manage contracts. Nachadza sa tam company. Pri nazvoch firiem musi byt znak $ a to dosiahnete tak ze zoberte niaku zasielku firmy johd deer (to je jedno aka firma) a ked ju dorucite, pri firme sa objavy $ v notebook - manage contracts. Kliknete na john deer a objavy sa CREATE CONTRACTS v sedich ramikoch. Kliknete na to a objavy sa ASSIGN v kazdom ramiku. Ked kliknete nato tak vibereta vodica, date mu kamion a popripade aj trajler v kazdom ASSIGN osobitne v 1 vodic, 2 kamion, 3 trajler. (vodica musite mat tu mu len date pracu a kamion.)

Garáž 
Garáže se dělí podle ceny a umístění a slouží k uložení momentálně nepotřebných trucků a návěsu. Kdo odhalí další účel ať napíše.

Nový truck 
Návod jak osedlat právě zakoupený truck:

Pokud si koupíš přes notebook, nebo v bazaru (na mapě to D) truck, tak si ho musíš v notebooku v odkazu transport vehicle (nebo tak nějak) přesunout na nějaké parkovišť. Každé město má jedno. Ten transport tě bude něco stát, ale není to moc. Pak když se v notebooku podíváš na odkaz manage truck, tak tam vidíš, že je na cestě a jak dlouho mu to bude ještě trvat. Dojeď na to parkoviště svým současným truckem, zastav v bráně na tom otáčejícím se čímsi a dej enter a vyměň je.

Snad jsem to nevysvětlil moc kostrbatě.

Návod na přijmutí zásilky


 
Zásilku přijmete jednoduše tak že si otevřete mapku (M) a kde uvidíte logo nějaké společnosti tak na to místo zajedete a zde uvidíte takový kruh:


Najedete do něj a stlačíte enter:


Poté se Vám otevře tabulka kde napravo se zobrazuje druh zásilky např. ovoce, zelenina, elektronika atd..., vyberete si zásilku a vlevo se Vám zobrazí města do kterých je možno tuto zásilku dopravit, na Vás je si vybrat jedno z měst a kliknout na něj (při výběru si všímejte malé mapky ve které se Vám ukazuje jednak Vaše umístění ale také umístění označené zásilky to berte v potaz při výběru společně s honorářem a berte také na vědomí že mapka je v malém měřítku takže 1cm na této mapce můžete třeba čtvrt hodiny)
Po výběru stisknete červené tlačítko Accept job a tabulka Vám zmizí pak už jen v prostoru dané firmy naleznete přívěs který máte přepravit (což bývá někdy obtížné takže doporučuji stisknou m a mapa se Vám přemění do většího měřítka). Poté nacouváte na přívěs a stlačíte T: